«Служба психологічної підтримки українців» ЗГОДА КОРИСТУВАЧА

«Служба психологічної підтримки українців» ЗГОДА КОРИСТУВАЧА

Загальні положення  

Ця Згода є офіційною пропозицією Асоціації іноземних жінок Паруйон (paruyon.com )(далі – Асоціація) про надання послуг психологічних консультацій на запропонованих умовах, викладених у цій Згоді. Пропозиція адресована українцям, що проживають в Японії та досягли віку 14. 

Фінансування пропозиції здійснюється за допомогою окремих організацій:

Ця Згода надсилається на Ваш e-mail перед першою консультацією. Якщо Ви є неповнолітньою особою, то Згода надсилається і на e-mail Вашого опікуна. Також вона публікується на сайті paruyon.com. 

Приєднання до умов цієї Згоди означає повне і беззастережне прийняття всіх її умов та прирівнюється до укладення двостороннього письмового договору. 

Приєднання до цієї Згоди здійснюється шляхом відправлення електронного листа у відповідь на лист зі Згодою, з будь-якою фразою, що буде трактуватись як згода.

Предмет Згоди

За цією Згодою Асоціація бере на себе зобов’язання надавати послуги консультацій професійними психологами в онлайн режимі українською або російською мовами. 

Конкретний обсяг послуг та умови їх надання визначаються в переговорах із вашим психологом, але не виходячи за рамки пропозицій, що вказані в цій Згоді. Ви можете:

  • вільно обирати мову спілкування (українська або російська) ;
  • вільно обирати теми спілкування;
  • обговорити час отримання консультації;
  • обговорити термін та кількість отримання консультацій.

Пропозиція діє з 18-о липня 2022 року до кінця березня 2024 року. Залежно від фінансування, термін дії пропозиції може бути скорочений або продовжений.

Порядок надання консультацій

Психологічні консультації – це послуги надання допомоги у вирішенні Ваших психологічних проблем шляхом їх обговорення. При необхідності психолог може надати Вам корисні знання з психології, рекомендації відвідування лікаря або отримання інших психологічних послуг. 

Консультації надаються безкоштовно

Замовлення консультування здійснюється через e-mail та інші обговорені заздалегідь контакти або у кінці консультації. При скасуванні консультації або необхідності змінити час просимо повідомити за 48 годин.

Консультації проводяться в онлайн режимі із використанням Zoom (або іншою платформою, у разі попередньої домовленості з психологом). У Вас можуть бути грошові витрати щодо використання Інтернету – Асоціація не має зобов’язань компенсувати їх.  

Тривалість консультації – 50 хвилин. Продовження не здійснюються, але Ви можете продовжити тему розмови наступного разу. 

 Консультації проводить психолог-українець, що проживає в Японії. Психолог має кваліфікацію та практику роботи, які отримав в Україні чи Японії.

 Психолог здійснюватиме запис змісту консультацій під час або після їх проведення з метою здійснення контролю за якістю послуг.

Конфіденційність і безпека 

Вам гарантується конфіденційність консультацій.

Психолог та Асоціація зобов’язуються вживати необхідних заходів щодо безпеки та захисту інформації і записів, не передавати інформацію отриману від Вас третім особам. 

Ця зобов’язаність не діє у випадках високої загрози вашій безпеці чи безпеці інших людей, а також інших випадках передбачених законодавством та професійною етикою психологів України та Японії. 

Необхідні погодження

Приєднуючись до умов цієї Згоди, Ви підтверджуєте та погоджуєтесь з наступними умовами: 

  • Ви є повнолітньою особою. Або якщо вам менше за 18 років – ви маєте згоду ваших опікунів; 
  • Ви ознайомлені з умовами надання послуг та приймаєте умови цієї Згоди в повному обсязі; 
  • Ви ознайомлені з політикою конфіденційності;
  • Ви усвідомлюєте, що самостійно несете відповідальність за усі прийняті вами в результаті отриманої консультації рішення та вчинені дії.

 Всі запитання щодо Згоди Ви можете обговорити з психологом під час консультацій, через e-mail або інші заздалегідь обговорені способи .

Згода на збір та обробку персональних даних

Приєднання до цієї Згоди означає, що ви згодні на збір та статистичну обробку персональних даних з метою покращення якості послуг та отримання фінансової допомоги для здійснення професійних послуг. 

Збору та обробці піддається наступна інформація: стать, вік, місто проживання, загальна тема консультування, загальні дії психолога, кількість та час проведених консультацій. 

При зборі та обробці психолог та Асоціація дотримуються політики конфіденційності. 

Порядок вирішення спорів

 У випадках виникнення розбіжностей і суперечок Ви та психолог будуть прагнути до їх врегулювання мирним шляхом.

 Також Ви можете поскаржитись до Асоціації Психологів України ( https://www.npa-ua.org/ ) чи Японії ( https://www.jsccp.jp/ – підтримується тільки японська мова). 

Call us