Запрошуємо українських жінок в Токіо на нашу зустріч за настільними іграми 🎲
30 травня – закриваємо весняний сезон в Японії за настолками в Паруйон! Будемо грати, пити чай/каву, спілкуватись і просто добре проводити час у теплій компанії ✨
Це хороша можливість трохи сповільнитись, видихнути після активного місяця і просто зібратись разом 💛
Можна приходити самій або брати подругу – будемо раді всім!
Якщо маєш улюблену гру – принось із собою 🎯
А ще можна взяти щось смачне до столу 🍪

🗓 Субота, 30 травня
⏰ 14:00 – 16:00
📍 Офіс Paruyon, Itabashi-ku
💛 Участь безкоштовна
🗣 Мова зустрічі: українська
🔗 Реєстрація за посиланням до 28 травня:
https://forms.gle/ViCAomrC82xBjMUx5
📩 Питання:
https://t.me/paruyon_genki
До зустрічі в Паруйон 💛